4 metrelik timsahın çenesinde cesedi bulunmuştu: 41 yaşındaki Floridalı kadının kimliği belirlendi

4 metrelik timsahın çenesinde cesedi bulunmuştu: 41 yaşındaki Floridalı kadının kimliği belirlendi
Florida'da metrelerce uzunluktaki timsahın çenesinde bulunan kadın cesedinin kimliği belirlendi. Sabrina Peckham'ın kızı olduğunu belirten Dorris "Karanlıkta dere kenarındaki kamp yerine gidip gelirken timsahın sudan saldırmış olabileceğini" söyledi.

Artı Gerçek - ABD'nin Florida eyaletinde 4 metrelik timsahın çenesinde bulunan kadın cesedinin kimliği belirlendi. Polis, cuma günü yerel saatle 13:50'de su yolunda bir ceset olduğu ihbarı aldıklarını ve Sabrina Peckham adlı kadının kalıntılarının su yolunda bulunduğunu doğruladı. Olay yerine giden polislerin hayvanı öldürdükleri açıklandı. Yetkililer timsahın insancıl bir şekilde öldürüldüğünü ve su yolundan çıkarıldığını, ardından da bir polis dalış ekibinin Peckham'ın kalıntılarına ulaştığını söyledi.

'GERİYE DOĞRU YÜZEREK KANALIN DİBİNE İNDİ'

Bir görgü tanığı yerel medyaya verdiği demeçte timsahı kanalda, ağzında bir kadın gövdesi tutarken gördüğünü belirtti. Jamarcus Bullard, ağzında mankene benzeyen bir şey bulunan timsahı gördüğünde bir iş görüşmesine gittiğini söyledi. Yerel yayın kuruluşu Fox 13'e konuşan Bullard, "Ağzında bir ceset olduğunu fark ettim - alt gövde gibi - bunu görür görmez doğruca itfaiyeye koştum" dedi. Görgü tanığı, "Sadece üzerine kenetlenmişti ve geriye doğru yüzerek kanalın dibine indi. Gerçek olduğuna inanamadım" ifadelerini kullandı.

KESİN ÖLÜM NEDENİ ADLİ TIP İNCELEMESİNDEN SONRA BELLİ OLACAK

Timsah tarafından öldürülen kadının kızı olduğunu söyleyen Breauna Dorris Facebook'ta, "Karanlıkta dere kenarındaki kamp yerine gidip gelirken timsahın sudan saldırmış olabileceği düşünülüyor" dedi ve Hiç kimsenin bu şekilde ölmeyi hak etmediğini söyledi. Civarda yaşayanlar bölgede daha önce de küçük timsahlar gördüklerini ancak bu kadar büyük bir timsahın daha önde görülmediğini ifade etti. Peckham'ın kesin ölüm nedeni Adli Tıp Kurumu'nun incelemesinden sonra belli olacak. (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar