Finlandiya Başbakanı'nın parti görüntüleri gündem oldu: Geleneksel siyasetçi figüründen uzak

Finlandiya Başbakanı'nın parti görüntüleri gündem oldu: Geleneksel siyasetçi figüründen uzak
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, sosyal medyada sızdırılan parti görüntüleriyle muhalefetin gündeminde. Marin hakkında, 'büyük ilgi ve tartışma yaratıyor' ifadeleri kullanıldı.

Eğlence hayatı ile sıklıkla gündeme gelen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, sosyal medyada sızdırılan parti görüntüleriyle yeniden tarışmaların odağı oldu. Sanna Marin'in arkadaşlarıyla eğlendiği, içki içip dans ettiği partinin videosu sosyal medyaya sızdı.

Iltalehti gazetesi, bir ev partisinde çekilen videonun ne zamana ait olduğunun bilinmediğini aktardı. Haberde, "Geleneksel siyasetçi figüründen uzak Sanna Marin, büyük ilgi ve tartışma yaratıyor" dendi.

Daha önce festivallere ve barlara giderek devlet işlerini ihmal etmekle eleştirilen Marin'in son videosu olay oldu. Marin, arkadaşlarıyla eğlendiği çılgın partide yerlerde dans ederek Finlandiyalı rapçi Petri Nygård ve popçu Antti Tuisku'nun şarkılarını bağırarak söylerken görülüyor.

36 yaşındaki Marin, . Marin'e şarkıcı Alma, influencer Janita Autio, televizyon sunucusu Tinni Wikström, YouTuber Ilona Ylikorpi ve Sosyal Demokrat Parti'den Milletvekili Ilmari Nurminen'in eşlik ettiği parti görüntüleri sebebiyle muhalefetin hedefinde. Marin'in yanında şarkıcı Alma, influencer Janita Autio, televizyon sunucusu Tinni Wikström, YouTuber Ilona Ylikorpi ve Marin'in de üyesi olduğu Sosyal Demokrat Parti'den milletvekili Ilmari Nurminen gibi ünlü isimler de dikkat çekti. Sanna Marin, geçen haftalarda da Flow Festivali'nde çekilen görüntüsüyle gündeme gelmişti.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar