İş kazasında ağır yaralanan ODTÜ öğrencisi Emre Çetin vefat etti

İş kazasında ağır yaralanan ODTÜ öğrencisi Emre Çetin vefat etti
İş kazasında ağır yaralanan Pasifik İnşaat stajyeri ODTÜ Öğrencisi Emre Çetin, 58 gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. İnşaat şirketi, AKP Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’ın eşi Fatih Erdoğan’a ait.

Artı Gerçek - AKP Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’ın eşi Fatih Erdoğan’a ait olan Pasifik İnşaat’a ait ‘Merkez Ankara’ projesinde stajyer olarak çalışan ve kolon devrilmesi sonucu ağır yaralanan ODTÜ Öğrencisi Emre Çetin, 58 gündür verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

İMO Ankara Şubesi, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Başımız sağ olsun. 15 Ağustos’ta Merkez Ankara şantiyesindeki kazada yaralanan, 58 gündür yaşam mücadelesi veren inşaat mühendisliği öğrencisi Emre Çetin yaşamını yitirdi. Yakınlarına başsağlığı diliyor ve konunun takipçisi olacağımızı bildiriyoruz. Suçlular hesap versin” dedi.

NE OLMUŞTU?

AKP Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’ın eşi Fatih Erdoğan’a ait olan Pasifik İnşaat’ta 15 Ağustos 2022 tarihinde sağanak yağış ve şiddetli rüzgar nedeniyle devrilen kolon, Hacettepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğrenicisi Taha Öztürk, ODTÜ Mimarlık Öğrencisi Ege Kıratlı ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği Öğrencisi Emre Çetin’in üzerine düşmüştü. Öğrencilerden Taha Öztürk olay yerinde yaşamını yitirirken, Ege Kıratlı ve Emre Çetin ise ağır yaralanarak tedavi altına alınmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar