Bahar dizisiyle ilgili gizem çözüldü... İşin sırrını başrol oyuncusu Demet Evgar açıkladı

Bahar dizisiyle ilgili gizem çözüldü... İşin sırrını başrol oyuncusu Demet Evgar açıkladı
Türk televizyon dizilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Bahar dizisi, izleyicileri tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Peki, bu diziye olan ilginin sırrı nedir? Başrol oyuncusu Demet Evgar, bu sorunun cevabını verdi.

Son zamanlarda Türk televizyonlarında büyük ilgi gören Bahar dizisi, kadın izleyicilerin özellikle yoğun ilgisini çekmeyi başardı. Peki, bu diziyi bu kadar sevdiren şey neydi? İşte bu sorunun cevabını başrol oyuncusu Demet Evgar verdi.

Demet Evgar, yaptığı bir röportajda Bahar dizisinin kadın izleyiciler tarafından neden bu kadar sevildiğini açıkladı.

Televizyongazetesi.com'daki habere göre; Show TV ekranında salı akşamları yayınlanmakta olan Bahar dizisi başarılı performansı ile göz dolduran bir yapım. Reytingleri çift haneli oranlarda gerçekleşen Bahar dizisinde Demet Evgar’ın muhteşem oyunculuğundan da bahsetmek gerekiyor.

Dizinin bu kadar çok sevilmesinin nedenleri arasında hikayesinin çok başarılı olmasının yanı sıra oyuncu kadrosunun da iyi seçilmiş olması yatıyor.

Peki Bahar dizisini kadın izleyicilerin bu kadar çok sevmesinin altında yatan nedenler neler? İşte bu nedenleri en güzel açıklayan isim Demet Evgar oldu.

bahar-demetevgar-7blm.jpg

Ünlü oyuncu, Episode dergisindeki açıklamasında şöyle diyor:

“Bahar’ın dünyası daha doğrusu tarihi ikiye ayrılıyor. Yaşamayı unuttuğu noktadan hayatını kaybetme tehlikesi ironik şekilde onun kalp masajı şoku oluyor. “Hayır bu geminin dümeninde ben varım ve gemiyi kendim için denize açıyorum” diyor. O açıldığı denizde çok alabora yaşıyor ama sıcak denizlere de ulaşıyor. Kendi ‘baharına’ kavuşuyor, çiçekleniyor, özgüveni ve gücünün farkına vardıkça. Yaşı ya da statüsünü bir etiket olarak yorumlamadan ve bunu kabullenmeden, cesurca sıfırdan hayata atılmaktan korkmuyor. Ve bunu yaparken çevresine de sıkıca sarılan, korumacı, verici ve onları düşünen bir noktadan… Aslında bas bas bağırdığımız, ‘sevgi dilini’ kullanarak yaklaşıyor ve onlar için de baharı getiriyor.”

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar