Dünya Güzeli Azra Akın'dan iyi haber! O iddialar gerçek çıktı

Dünya Güzeli Azra Akın'dan iyi haber! O iddialar gerçek çıktı
Yayınlanma:
A+ A-
2002'de Türkiye güzeli seçilen ve ardından aynı yıl Miss World'de Dünya Güzeli unvanını kazanan Azra Akın bebek haberiyle gündeme geldi. Ünlü ismin bebek beklediği iddia edilmişti. O iddia gerçek çıktı. Azra Akın ikinci kez anne oluyor

Türkiye güzeli seçilen ve Miss World'de Dünya Güzeli unvanını kazanan Azra Akın, mütevazı hayatıyla ekranlardan uzak, sade bir yaşam sürdürüyor. 2017 yılında Atakan Koru ile evlenen ünlü manken, 2018 yılında da oğlu Demir'i kucağına almıştı. Bugün sevindirici bir haberle gündeme gelen Azra Akın, verdiği bir röportajda ikinci kez anne olacağını duyurdu. Bu mutlu haberi paylaşan Akın, sevenleriyle heyecanını paylaşırken, hayatına dair detayları ise özel hayatında yaşamayı tercih etmeyi sürdürüyor. Azra Akın'ın ikinci kez anne olacağı haberini öğrenen sevenleri ise bu mutlu habere sevinçle karşılık verdiler.

471.webp

Sabah.com.tr sitesindeki habere göre; 2002 yılında hem Türkiye güzeli hem de Miss World'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, uzun zamandır ekranlardan uzakta!

2017 yılında Atakan Koru ile nikah masasına oturan Azra Akın, bu mutlu evliliğinden oğlu Demir'i bir yıl sonra kucağına almıştı.

MÜJDEYİ VERDİ

Ünlü mankenden bugün sevindiren haber geldi.

4 AYLIK HAMİLE!

Azra Akın bugün verdiği bir röportajda 4 aylık hamile olduğunu açıkladı.

İKİNCİ ÇOCUĞUNU KUCAĞINA ALACAK!

azra-akin.jpg

Atakan Koru ile evli olan Akın, ilk çocuğu Demir'i 5 yıl önce kucağına almıştı

2002 yılında hem Türkiye güzeli hem de Miss World'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın, uzun zamandır ekranlardan uzak bir hayat sürdürüyor.

Mütevazı yaşantısıyla hayranlarının beğenisini toplayan tescilli güzel, sevenleriyle iletişimini 700 bini aşkın takipçili Instagram hesabından sürdürüyor.

2017 yılında Atakan Koru ile nikah masasına oturan Azra Akın, bu mutlu evliliğinden oğlu Demir'i bir yıl sonra kucağına almıştı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar