Kadro yenileniyor... Kızıl Goncalar dizisine yeni oyuncu! Transfer resmen duyuruldu

Kadro yenileniyor... Kızıl Goncalar dizisine yeni oyuncu! Transfer resmen duyuruldu
NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisine bir oyuncu daha katılıyor

Sevilen dizi Kızıl Goncalar'ın kadrosunda heyecan verici bir gelişme yaşandı. Yapımcılar tarafından resmen duyurulan habere göre, dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Bu transferle birlikte diziye yeni bir soluk getirilmesi planlanıyor.

Kızıl Goncalar dizisinin hayranları tarafından merakla beklenen bu gelişme, dizinin izleyicileri üzerinde olumlu bir etki bırakacağa benziyor.

NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu

"Kızıl Goncalar" dizisine yeni oyuncu katıldı. NOW TV ekranlarında yayımlanan "Kızıl Goncalar" dizisine katılan yeni oyuncuyla ilgili bilgiler belli oldu.

NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; "Kızıl Goncalar" dizisine yeni oyuncu geldi.

7-bfqb.jpg

Gold Film’in NOW için çektiği “Kızıl Goncalar” dizisinin bu akşam 5. Bölümü seyirciyle buluşacak.

“Kızıl Goncalar”ın beşinci bölümü yine bir dizi hareketli olaya sahne olacak. Ödüllü yönetmen Ömür Atay’ın yönettiği, Şükrü Necati Şahin’in yazdığı dizi etkili konusuyla 2 haftadır pazartesi akşamlarına damga vuruyor. Dizinin yeni bölümüne Batuhan Gelener konuk oluyor.

Batuhan Gelener, doktor Levend’in (Özcan Deniz) eski hastası Ertuğrul rolüyle 5. bölümde diziye dahil oluyor. Genç yıldız daha önce GAİN’de yayınlanan “Duran” adlı dijital dizinin yanı sıra “Mahkum” ve “Kuruluş Osman” dizilerinde seyirci karşısına çıkmıştı.

Batuhan Gelener kaç bölüm yer alacak?

Kızıl Goncalar dizisine dahil olan Batuhan Gelener'in dizide bir kaç bölüm yer alması bekleniyor. Kadroya kısa bir süre sonra Batuhan Gelener gibi konuk oyuncuların dahil olması bekleniyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar