Kızılcık Şerbeti'nden ayrılan oyuncular veda mesajları paylaştı

Kızılcık Şerbeti'nden ayrılan oyuncular veda mesajları paylaştı
Kızılcık Şerbeti dün akşam yayınlanan sezon finali bölümüyle ekranlara yaz arası verdi. Diziden ayrılan Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Selin Türkmen ve Serkan Tınmaz veda mesajları paylaştı.

Artı Gerçek - Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nde dün akşamki sezon finaliyle birlikte diziden ayrılan oyuncular veda mesajları paylaştı.

Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ahmet Müntaz Taylan, Doğukan Güngör ve Sibel Taşçıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi dün akşam sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Dizinin oyuncularından Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Selin Türkmen ve Müjde Uzman da kadrodan ayrıldı.

kizilcik-serbeti-nden-ayrilan-eden-4-oyuncu-pes-17411371-6610-m.jpg

MÜJDE UZMAN: OLMASI GEREKEN HER ŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ OLDU

Senaryo gereği diziye veda eden oyuncular, bölümün yayınlanmasıyla peş peşe veda paylaşımları yaptı. İlk bölümden beri dizide rol alan Müjde Uzman, kendisi için özel hazırlanan bir videoyu paylaşarak "Alev. Ben onu çok sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülücük olsun istedim hep umarım başarmışımdır. Ve herkese, her şeye çok teşekkürler; olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu olması gerektiği gibi günlerde" dedi.

kizilcik-serbeti-nden-ayrilan-eden-4-oyuncu-pes-17411371-3142-m.jpg

SELİN TÜRKMEN: BANA DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Dizide Çimen rolünü oynayan Selin Türkmen ise "Vedalardan pek hoşlanmasam da bu yazıyı hem size hem kendime borç bildim. Dolu dolu iki sezon geçirdik, sizinle güldük, sizinle eğlendik. Bu yolculukta bana hep destek olan yapımcımıza, yönetmenlerimize, senaristlerimize, ekip arkadaşlarımıza ve bizim yanımızda olup bizi bir saniye bile yalnız hissettirmeyen izleyicilerimize çok teşekkür ediyorum. Hoşça kal Kızılcık Şerbeti, hoşça kal Çimen. Sizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

kizilcik-serbeti-nden-ayrilan-eden-4-oyuncu-pes-17411371-1132-m.jpg

YİĞİT KİRAZCI: RÜZGAR'IN MİSAFİR OLDUĞU GÜZEL HİKAYENİN SONUNA GELDİK

Diziye ilerleyen bölümlerde dahil olan Rüzgar'ı oynayan Yiğit Kirazcı ise paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Rüzgar'ın bir sezonluk macerası ve misafir olduğu bu güzel hikayenin sonuna geldik. Acısıyla tatlısıyla yoğun ama bir o kadar da harika bir sezon geçirdik. Rüzgar seni seviyorum dostum, yapmak istediğim ve istemediğim şeyleri anlamama yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Herkesten ve her yerden sevgi ve samimiyet dolu mesajlar alıyorum. Rüzgar'ı bu kadar sevmeniz beni daha da mutlu ediyor, hepinize her şey için çok teşekkür ederim. Bir sonraki maceramıza kadar hoşça kalın efendim."

kizilcik-serbeti-nden-ayrilan-eden-4-oyuncu-pes-17411371-9145-m.jpg

SERKAN TINMAZ: MÜTHİŞ ŞEYLER YAŞADIK

Serkan Tınmaz ise veda mesajında "Müthiş şeyler yaşadık ve hepsini beraber yaptık. Herkese teşekkürler Umut'la" ifadelerine yer verdi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar