Necip Memili'den 'Sandık Kokusu' mesajı: Sürçülisan ettiysem affola

Necip Memili'den 'Sandık Kokusu' mesajı: Sürçülisan ettiysem affola
Başrollerinde Demet Akbaş, Uğur Yücel, Özge Özpirinçci gibi isimlerin yer aldığı Sandık Kokusu dizisinde sezon finali öncesi oyunculardan Necip Memili bir mesaj yayınladı. Show TV'nin yeni sezonda yayınlayacağı diziler de belli oldu.

Artı Gerçek - Show TV'nin yeni sezonda da devam edecek dizileri belli oldu. Kanal yeni sezonda çarşamba akşamları “Sandık Kokusu”, salı “Bahar” ve cuma “Kızılcık Şerbetine devam edecek.

NECİP MEMİLİ'DEN DİZİYE DEVAM MESAJI

Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün yazdığı “Sandık Kokusu”nun Reha’sı Necip Memili yapım şirketi, kanal ve dizinin resmi hesabını etiketleyerek sezona veda mesajı yayınladı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre,yeni yayın döneminde de diziye devam edecek olan Memili “Acısı ve tatlısıyla çok keyifli bir sezon geçirdim. Tüm ekip arkadaşlarımın emeğine, yüreğine sağlık… Sizlerle çalışmak büyük keyif… Sürçülisan ettiysem affola… Sağ olun, var olun.. Başarılarınız daim olsun” yazdı.

448020895-788041263417398-7032402594414014712-n-1.jpgYeni sezonda Show TV için ayrıca Ay Yapım Aras Bulut İynemli’li “Deha”yı ve Tims&B de Kapadokya’da Siyah Kalp”i çekecek. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar