Taş Kağıt Makas'a sürpriz oyuncu: Neslihan karakteri geliyor

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümüne ünlü stilist, moda editörü ve oyuncu Ece Sükan konuk oluyor.

Artı Gerçek - Başrollerini Ekin Koç, Ozan Güven ve Hande Ataizi ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı Kanal D dizisi Taş Kağıt Makas'ın 17 Nisan Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor.

Yeni bölümde izleci karşısına çıkacak modacı ve oyuncu Sükan, "başarılı bir haber spikeri" olan ‘Neslihan Öncü’ karakterine hayat verecek.

UMUT, BU KEZ KENDİ İÇİN SAVAŞ VERİYOR

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun yeni bölüm tanıtımı izleyici ile buluştu. Fragmanda, Alev ve Harun’un Umut’a destek olmaları dikkat çekti. Olay mahallinde yakalanınca suçlu durumuna düşen Umut’un bu durumdan sıyrılıp sıyrılamayacağı ise merak konusu.

MF Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin üstlenirken, senaryosunu ise Uğraş Güneş kaleme alıyor.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi oyuncuları kadrosunda buluşturan ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar