TRT1 dizisine veda etti! Teşkilat dizisine veda edan başrolden yeni anlaşma

TRT1 dizisine veda etti! Teşkilat dizisine veda edan başrolden yeni anlaşma
Yayınlanma:
A+ A-
TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisine veda ettikten sonra Son olarak “Magarsus” dizisindeki etkili performansıyla seyirci karşısına çıkan Çağlar Ertuğrul’un yeni projesi merak konusuydu.

TRT1 dizisiyle ününü yayan Çağlar Ertuğrul'un önlemez yükselişi devam ediyor. Çağlar Ertuğrul yeni bir proje için anlaşma imzaladı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Çağlar Ertuğrul “Teşkilat”tan ayrıldığından beri yayına giren birçok dizi ve film için ilk teklif götürülen oyuncuların başında geliyor. Ocak ayında Ceyda Odman’la DasDas’ta sahneye çıkmaya hazırlanan ve tiyatro heyecanı yaşayan Çağlar Ertuğrul, bir yandan da dijital dizi “Renkli Rüyalar Oteli” için görüşme yapıyor. Önce bir film olarak tasarlanan “Renkli Rüyalar Oteli”nin daha sonra 10 bölümlük diziye dönüştürüldüğü öğrenildi.

teskilatin-yildizi-caglar-ertugruldan-bomba-proje-partnerini-duyanlar-sasti-kaldi-1692953398-189.jpg

Ay Yapım imzalı dizinin beIN CONNECT’in dijital platformu TOD için çekilmesi planlanıyor. Dizinin yazarı ise çok konuşulan, fark yaratan projelerin yazarı olan Erdi Işık“Renkli Rüyalar Oteli” dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı ve ödüllü isim Yunus Ozan Korkut oturacak. Çağlar Ertuğrul son olarak Yunus Ozan Korkut’un hem yönettiği, hem de Mustafa Yürüktümen’le yazdığı “Magarsus” dizisinin başroller arasında yer almış ve hayat verdiği “Turgut Kurak” karakteriyle alışılmışın dışında bir karaktere hayat vererek seyirciyi şaşırtmıştı.

TEŞKİLAT'A NEDEN VEDA ETTİ?

Çağlar Ertuğrul'un Teşkilat dizisinden kendi isteğiyle ayrıldığı öğrenildi. Dizinin kilit karakterlerinden biri olan Ertuğrul yeni sezon öncesinde diziye veda etmişti

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar