Ayşe Ateş'ten suikastla ilgili soru: MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül'ün baba evi neden arandı?

Ayşe Ateş'ten suikastla ilgili soru: MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül'ün baba evi neden arandı?
Ankara'da silahlı saldırıda öldürülen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, katil zanlısı Eray Özyağcı'nın bir müddet Bolu'da saklandığına dair kuvvetli şüphe bulunduğunu yazdı.

Artı Gerçek - Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, X hesabından yaptığı paylaşımda Ankara'da suikasta uğrayan Sinan Ateş'in katil zanlısı Eray Özyağcı'nın cinayetin ardından Bolu'da bir müddet gizlendiğini iddia etti.

Ateş, cinayetten 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül'ün babasının evinin neden arandığını ve yine babasının üzerine kayıtlı aracın neden Ankara'ya getirilerek parmak izi tespiti yapıldığını sordu.

'MHP BOLU MİLLETVEKİLİ AKGÜL'ÜN BABA EVİ NEDEN ARANDI?'

Ateş'in yaptığı paylaşım şöyle:

"Sinan'ın katledilmesinden yaklaşık olarak 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül'ün baba evi neden aranmıştır? Babasının üzerine kayıtlı 14 AAY 148 plakalı araç Ankara'ya getirilip parmak izi tespiti neden yapılmış, araç niçin detaylı bir şekilde incelenmiştir? Bilgilendirme: PTS kayıtlarına göre kiralık katil Eray Özyağcı'nın Bolu'da araç değiştirdiği, İstanbul'a götürülmek yerine Bolu'da bir müddet gizlendiğine dair kuvvetli şüphe bulunmaktadır."

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar