Azerbaycan'da kaza geçiren Binali Yıldırım İstanbul'a getirildi

Azerbaycan'da kaza geçiren Binali Yıldırım İstanbul'a getirildi
Yayınlanma:
A+ A-
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı kapsamında gittiği Azerbaycan’da trafik kazası geçiren AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, ambulans uçakla İstanbul’a getirildi

Eski Başbakan ve AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Azerbaycan’da geçirdiği kazanın ardından ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. Yıldırım’ın tedavisine; Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde devam ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, hastanede Yıldırım’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı kapsamında gittiği Azerbaycan’da trafik kazası geçiren AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. Yıldırım ve koruma görevlisi Oğuzhan Demirci'nin de yer aldığı uçak, Atatürk Havalimanı'na indi. Yıldırım Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Yıldırım’ın tedavisine burada devam ediliyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin de hastaneye gelerek Yıldırım’ı ziyaret etti. (ANKA)

Öne Çıkanlar