Fatih Altaylı'dan taksici tepkisi: İstanbullulara köpeğe bakar gibi bakıyorlar

Yayınlanma:
A+ A-
Fatih Altaylı, Taksiciler Esnaf Odası Başkanı'na taksi bulamamaktan dert yandı. Altaylı, “Taksicinin bana bir zavallı gibi bakmasından bir gün elime bir odun alıp bir taksicinin camını kırmak istiyorum. İstanbullulara köpeğe bakar gibi bakıyorlar” dedi.

Artı Gerçek - Gazeteci Fatih Altaylı'nın Habertürk'te sunduğu TekeTek programında İstanbul'un taksi sorunu ele alındı.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Trafik ve Araştırma Komisyonu üyesi Gencay Özcan'ın konuk olduğu programda Fatih Altaylı'nın gösterdiği tepki sosyal medyada gündem oldu.

‘ELİME ODUN ALIP BİR TAKSİCİNİN CAMINI KIRMAK İSTİYORUM’

Aylardır kendisinin de taksiye binemediğini söyleyen Altaylı, şu ifadeleri kullandı:

"Aylardır taksiye binemiyorum. Yemin ediyorum taksicinin bana bir zavallı ezikmişim gibi bakmasından bir gün elime bir odun alıp bir taksicinin camını kırmak istiyorum. Gerçekten zor tutuyorum kendimi. O kadar sinirleniyorum. Taksici bana b.ka bakar gibi bakıyor."

‘KENDİMİ KÖPEK GİBİ HİSSEDİYORUM’

"Kendimi o taksiciye yalvaran köpek gibi hissediyorum" diyen Altaylı Aksu’ya yönelik olarak şunları söyledi:

"Boş meslektaşlarınız Türk vatandaşlarını almıyor. Önümden bomboş, geçiyor almıyor. Hastaneden çıktım kolumda serum iziyle, arabam yoktu taksiyle gitmiştim ne olur ne olmaz diye. Çıkışta taksi bulamadım evime 4 kilometre yürüdüm. Bir tanesi durmadı. Sizin meslektaşlarınız artık bizi adam yerine koymuyorlar. İstanbullulara köpeğe bakar gibi bakıyorlar.”

Aksu’ysa Altaylı’ya verdiği yanıtta, bunları ‘tasvip etmediklerini’ söyledi, İBB’nin denetim yapması gerektiğini söyledi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar