Haluk Levent: Ankara'da müzisyeni öldürenlerden ikisi Çalışma Bakanlığı'nda, biri TAI'de çalışıyor

Haluk Levent: Ankara'da müzisyeni öldürenlerden ikisi Çalışma Bakanlığı'nda, biri TAI'de çalışıyor
Ankara’da bir mekanda üç kişi, istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyeni öldürdü. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı. Sanatçı Haluk Levent, saldırganların kimliğini açıkladı.

Artı Gerçek-Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir mekanda meydana gelen olayda, mekanda bulunan ve henüz kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi, müzisyen Onur Şener’den istek şarkıda bulundu. Şener ise şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine 3 kişi, mekan kapanışı kırdıkları cam şişeleriyle müzisyen Şener'e saldırdı. Yaralan Şener yaşamını yitirdi.

Onur Şener hayatını kaybederken polis olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı. Sanatçı Haluk Levent, Şener’i öldüren kişilerin isimlerini paylaşarak ikisi Çalışma Bakanlığı'nda, biri TAI'de çalıştığını iddia etti.

Levent, Şener’in öldürülmesi üzerine taziye mesajını paylaştı. Levent, daha sonra sosyal medya hesabından Şener’i katledenlerin kimlik bilgilerini açıkladı.

Levent, şunları yazdı:

"Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığında müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar. ALİ G. çalışma bakanlığı bürokrat, İLKER K. çalışma bakanlığı müfettiş, Semih S. TAİ’de mühendis."(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar