Hedefinde bu kez İlker Başbuğ vardı

Hedefinde bu kez İlker Başbuğ vardı
Muhalif medya çalışanlarına sözlü saldırıda bulunan ve en son Hürriyet'ten Hande Fırat'a ağır hakaretler eden Cem Küçük bu kez Genelkurmay eski Başkanı...

Muhalif medya çalışanlarına sözlü saldırıda bulunan ve en son Hürriyet'ten Hande Fırat'a ağır hakaretler eden Cem Küçük bu kez Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'a ‘darbe' imalı sözler sarfetti.

GÜNCEL- Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, TGRT’de yorumculuk yapan Cem Küçük’ün sosyal medyada paylaştığı "15 Temmuz gecesi TRT'ye mesela İlker Başbuğ çıkıp bildiri okusa Aydın Doğan ne yapardı?" paylaşımına avukatı aracılığıyla yanıt verdi.

Odatv’de yer alan habere göre, İlker Başbuğ’un avukatı İlkay Sezer, yazılı açıklama yaparak isim vermeden Cem Küçük’ün Başbuğ’u hedef alan mesajlarına dair açıklama yaptı.

Açıklamada "Son günlerde sosyal medyada, twitter hesaplarında yer alan ‘komplo teorilerinde’ müvekkilimiz Sn. İlker Başbuğ’un ismi de kasıtlı, çirkin, anlamsız ve kabul edilemez bir şekilde yer almaktadır. Yapılanları şiddetle kınadığımızı kamuoyuyla saygıyla paylaşırız" denildi.

Öne Çıkanlar