İmamoğlu ve Yavaş: Yaralarımız birlikte sarmaya devam edeceğiz

İmamoğlu ve Yavaş: Yaralarımız birlikte sarmaya devam edeceğiz
Yayınlanma:
A+ A-
İBB Başkanı İmamoğlu, Millet İttifakı'yla birlikte gerçekleştirdikleri Malatya ziyaretine dair paylaşım yaparak, "Çadırkentleri ziyaret edip depremzede vatandaşlarımızın sorunlarını tespit ettik. Hep birlikte yaralarımızı sarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Artı Gerçek - Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ittifakta yer alan diğer partilerin genel başkanlarıyla birlikte bugün Malatya’da depremzedelerle iftar yaptı. Kılıçdaroğlu ve diğer genel başkanların Malatya ziyaretinde, Millet İttifakı’nın 14 Mayıs’ta yapılacak seçimi kazanması halinde cumhurbaşkanı yardımcısı olarak atacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş da hazır bulundu.

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabında, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Mansur Yavaş ile Malatyalı bir depremzedenin çadırına yaptığı ziyaretten fotoğrafla birlikte şu paylaşımı yaptı:

“Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı liderleriyle Malatya’dayız. Çadırkentleri ziyaret edip depremzede vatandaşlarımızın sorunlarını tespit ettik. Hep birlikte yaralarımızı sarmaya devam edeceğiz.”

'HER KOŞULDA YANINIZDAYIZ'

Mansur Yavaş da, depremzedelerle birlikte çektirdikleri fotoğraflarla birlikte yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı liderlerimiz ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile Malatya'dayız. Depremzede vatandaşlarımızın yalnız hissetmesine izin vermeyeceğiz. Biz, her koşulda yanınızdayız.”

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar