Kayıp Elif Emeksiz ölü bulundu

Kayıp Elif Emeksiz ölü bulundu
Yayınlanma:
A+ A-
Alanya'da Elif Emeksiz, ailesinin kayıp başvurusundan bir gün sonra 50 metrelik uçurumun dibinde ölü bulundu. Elif'in kardeşi Ebru'nun ise 18 yıl önce trafik kazasında öldüğü belirtildi.

Artı Gerçek - Alanya Kalesi surları altındaki uçurumda dün öğleden sonra birinin hareketsiz yattığını görenler, durumu polise haber verdi. Bunun üzerine Alanya Kalesi'ne itfaiye ve sağlık ekipleri de yönlendirildi. Ekipler, 50 metrelik yamaçtan inince, bir gün önce kayıp ihbarı yapılan Elif Emeksiz 'in cesediyle karşılaştı.

EBRU'YA ÇARPAN ŞOFÖR HİÇ TESPİT EDİLEMEDİ

Kale surlarından düştüğü tahmin edilen Elif Emeksiz'in cenazesini almak için babası İbrahim Emeksiz, bu sabah Adli Tıp Kurumu morguna geldi. Büyük üzüntü yaşayan Emeksiz'in, 18 yıl önce de o dönem 9 yaşında olan diğer kızı Ebru Emeksiz'i trafik kazasında kaybettiği ortaya çıktı. Ebru'nun, 18 Temmuz 2004'te Alanya çevre yolunda araç çarpması sonucu vefat ettiğini söyleyen İbrahim Emeksiz, kaçan sürücüyü bulabilmek için yıllarca mücadele ettiğini hatta internet sitesi bile kurduğunu ancak herhangi bir sonuca ulaşamadıklarını anlattı.

'ŞİMDİ BU ACIYA NASIL DAYANIRIM?'

Elif Emeksiz'in ise hem açıktan eğitimini sürdürüp hem çalıştığını anlatan İbrahim Emeksiz "Hayat doluydu. Ben kızımın intihar ettiğini düşünmüyorum. Orası onun yürüyüş yoluydu. 'Canım sıkıldı, kafamı dağıtmak için çıktım' dedi. Ondan sonra da bu olay oldu. Muhtemelen düşmüştür ama ne olduğunu bilmiyorum. Ben 18 yıl önce ölen kızımın yasını tutuyorum. Şimdi bu acıya nasıl dayanırım?" dedi. (DHA)

Öne Çıkanlar