Kılıçdaroğlu'ndan taraftarı tehdit eden Çakıcı'ya: Herkes olması gereken yere gidecek

Kılıçdaroğlu'ndan taraftarı tehdit eden Çakıcı'ya: Herkes olması gereken yere gidecek
Yayınlanma:
A+ A-
Alaattin Çakıcı'nın tribünlerden yankılanan 'hükümet istifa' sloganlarıyla ilgili taraftarlara tehdit içeren paylaşımı sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Gençlerimizi hiçbir illegal oluşumun tehdit etmesine izin vermeyiz" dedi.

Artı Gerçek - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında tribünlerden yükselen "hükümet istifa" sloganlarının ardından taraftarları tehdit eden mafya lideri Alaattin Çakıcı'ya cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya paylaşımında "Gençlerimizi hiçbir illegal oluşumun tehdit etmesine izin vermeyiz" dedi. Sloganları 'vatana ihanet' sayarak "Devlet ve milletine bağlı olanlar bu ihaneti asla unutmayacaklar" diyen Çakıcı'ya Kılıçdaroğlu'nun mesajı, "Herkes olması gerektiği yere gidecek, bu da benim sözüm olsun" oldu.

Kılıçdaroğlu'nun sözleri şu şekilde:

'HERKESİN SAFI NETLEŞSİN'

"Türk milletini, gençlerimizi hiçbir illegal oluşumun tehdit etmesine izin vermeyiz. Herkesin safı netleşsin. Depremde canla başla mücadele eden gençlerden mi yanasınız, yoksa sosyal medyadan tehdit mesajları yayınlayanlardan mı?

Beşli Çeteler, mafyalar, çantacılar, rantçılar… İnanın hiç fark etmez, hiç! Hepinizle hesabımız var. Şimdi oturun bana tehdit mektupları yazın. Herkes olması gerektiği yere gidecek, bu da benim sözüm olsun."

ÇAKICI NE DEMİŞTİ?

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden yükselen "Hükümet istifa" sloganlarını hedef alarak, "Bu ihaneti organize eden her kim ise, bu ihanetlerde kim aktif görev almış ise Allah'ın lanetleri üzerlerine olsun, devlet ve milletine bağlı olanlar bu ihaneti asla unutmayacaklar" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar