MİT Başkanı olacağı iddia edilen İbrahim Kalın'ın konseri iptal

MİT Başkanı olacağı iddia edilen İbrahim Kalın'ın konseri iptal
Yayınlanma:
A+ A-
MİT Başkanlığı'na atanacağı iddia edilen eski cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın,6 Temmuz'da "İrfani Türküler" adıyla İsmail Altunsaray, Yavuz Bingöl ve Ümit Yılmaz ile birlikte vereceği konser iptal edildi.

Artı Gerçek - Hakan Fidan'ın Dışişleri Bakanı olmasının ardından MİT Başkanlığı'na atanacağı iddia edilen eski cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın, 6 Temmuz'da "İrfani Türküler" adıyla İsmail Altunsaray, Yavuz Bingöl ve Ümit Yılmaz ile birlikte vereceği konser iptal edildi. Konserin, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde düzenlenmesi planlanıyordu.

kalin1.jpg

Ancak Kalın'ın yeni MİT Başkanı olacağı iddia edilirken, iptal haberi geldi. Biletix'in sitesinde önce etkinliğin iptal edildiği bilgisi verildi, sonra da Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ndeki konser listesinde 6 Temmuz günü boş kaldı.

kalin2.jpg

Sitede konser için, "Poll Production birbirinden değerli sanatçıları müzikseverler ile buluşturmaya devam ediyor. İrfani Türküler: İbrahim Kalın & İsmail Altunsaray & Yavuz Bingöl & Ümit Yılmaz, Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde" ifadelerine yer verilmişti. Aynı dörtlü, İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali’nin konuğu olarak AKM’de konser vermişti. Kalın, “Bizim halk müziği geleneğimizin çok zengin repertuvarı içerisinde irfan türkülerin özel bir yeri var” demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar