'Pudra şekeri' ifadesiyle tanınan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu bu kez de aracına çakar taktırdı

Yayınlanma:
A+ A-
Uyuşturucu kullandığı görüntüler ortaya çıkınca 'pudra şekeri' diye savunma yapan eski AKP Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu aracına çakar taktırdı. Ayvatoğlu, ayrıca aracın arka camını Erdoğan fotoğrafıyla kaplattı.

Artı Gerçek - Lüks bir araçta uyuşturucu kullanırken görüntüleri ortaya çıkan ve gündem olan eski AKP Genel Merkezi çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, yine gündemde.

Tepki çeken görüntüler ardından tutuklanan ve araçtaki maddenin 'pudra şekeri' olduğunu iddia eden Kürşat Ayvatoğlu'nun son paylaşımı tepki çekti. Ayvatoğlu'nun paylaştığı görüntülerde aracına çakar taktırdığı görüldü.

Ayvatoğlu ayrıca aracının arka camını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafıyla kaplattı. Aracın ön camında "Doğru adamla yola devam", kaput kısmında "Recep Tayyip Erdoğan" ve kapı kısımlarında ise Erdoğan'ın imzasının yer aldığı görüldü.

'PUDRA ŞEKERİ' DEMİŞTİ

Ayvazoğlu, gündeme gelen mal varlığı ve aylık kazancıyla ilgili ‘araba alım-satımı yaparak’ para kazandığını iddia etmişti. Ayvatoğlu ilk ifadesinde kullandığı maddeyi “pudra şekeri” olarak ifade etmişti.

Ayvatoğlu ikinci ifadesinde, “1,5 yıldır uyuşturucu madde kullanıyorum” demişti. Arkadaşlarına uyuşturucu madde temin ettiğine dair iddiayı reddeden Ayvatoğlu’nun cep telefonunda uyuşturucu madde kullandığına dair çok sayıda görüntüye ulaşılmıştı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar