Şahan Gökbakar'dan Atatürk Havalimanı yanıtı: 'Millet Bahçesi’ne iniş zor olmaz mı?'

Şahan Gökbakar'dan Atatürk Havalimanı yanıtı: 'Millet Bahçesi’ne iniş zor olmaz mı?'
Yayınlanma:
A+ A-
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun ''Atatürk Havalimanı hikâyesi kapandı gitti'' sözlerine Şahan Gökbakar'dan yanıt geldi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı'nın yeniden kullanıma açılıp açılmayacağına ilişkin yaptığı açıklamada, ''Şu anda en olumsuz günlerde günlük bin 100 uçak iniyor İstanbul Havalimanı'na ve daha da artacak. Bunlar uçakları da İETT gibi itince gidiyor sanıyorlar. Atatürk Havalimanı hikâyesi kapandı gitti'' ifadelerini kullanmıştı.

Tartışmalara sebep olan söz konusu açıklamaya ünlü komedyen Şahan Gökbakar'dan yanıt gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü komedyen, geçtiğimiz aylada İstanbul'da yaşanan yoğun kar fırtınasını hatırlatarak, ''Hani o zor günde imdada yine Atatürk yetişmişti... O açıdan... Yok, sesli düşünüyorum da; Millet Bahçesine iniş zor olmaz mı?'' ifadelerini kullandı.

Gökbakar, paylaşımında  şu ifadeleri kullandı:

''Hatirlatma: Kar fırtınası istanbul havalimani ve sabiha gokceni kapatinca, istanbula gelen bakanlarimizin ucaklari Atatürk havalanina inmisti. "Cunku Ataturk havalimanı kuzey ruzgarlara kapali ve firtinadan gorece cok az etkileniyor" denilmisti..

Not: Şahsen Istanbul havalimanini begeniyor ve kullaniyorum. Guzel bir proje. Ama Atatürk havalimani da cok onemli bir yatırım. Korunmalı ve tekrar vatandasin hizmetine sunulmali. Her turlu kosul icin ikinci bir alternatif olmali diye dusunuyorum.''

Öne Çıkanlar