Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in koronavirüs testi negatif çıktıArtı Gerçek

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Twitter'dan paylaştığı mesajla koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e yapılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi negatif çıktı.

Sarı-kırmızılı kulübün Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan Covid-19 testleri negatif çıkmıştır" denildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Twitter'dan paylaştığı mesajla koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Fatih Terim paylaştığı mesajda, "Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca Galatasaray Asbaşkanı Abdurrahim Albayrak'ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenilmişti. 

FENERBAHÇE'DE 2 KİŞİDE VİRÜS VAR

Fenerbahçe Spor Kulübü, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan koronavirüs testi sonrasında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgularına rastlandığını açıklamıştı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgularına rastlanmıştır. 

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir." (HABER MERKEZİ)

BAĞLANTILI HABERLER