Medyum ve imam kardeşler bıçaklı saldırıya uğradı, biri hayatını kaybettiArtı Gerçek

Bayrampaşa'da uğradığı bıçaklı saldırıda hayatını kaybeden Emrah Kırmızıkan'ın cenazesi toprağa verildi.


Sosyal medyada kendisini, “Metafizik ve Bioenerji Uzmanı” olarak tanıtan ve "medyum" olarak bilinen Muhammed Emin Kırmızıkan ile Yedikule’de imamlık yaptığı öğrenilen kardeşi Emrah Kırmızıkan, Bayrampaşa’da bıçaklı saldırıya uğradı. kardeşlerden Emrah Kırmızıkan hauyatını kaybetti.

Olay Bayrampaşa Orta Mahalle Oğuzhan Sokak'ta pazar günü yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Emrah Kırmızıkan (27) ile kardeşi Muhammet Emin Kırmızıkan, bir grubun bıçaklı saldırısına uğradı. İlk anda saldırının hedefi olan Muhammet Emin Kırmızıkan aldığı bıçak darbeleri ile yere yığıldı. Bu sırada kardeşini korumak için hamle yapan Emrah Kırmızıkan da saldırganların hedefi oldu. 

Yaralanan Kırmızıkan kardeşler çevredakiler tarafından hastaneye kaldırıldı. Saldırganlar olay yerinden sloganlar atarak uzaklaşırken Emrah Kırmızıkan hayatını kaybetti. Polis saldırganların kimliğini tespit etmek için çevredeki işyerlerine ait güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

'HİÇ TEHDİT ALMADIK'

Saldırıda hayatını kaybeden Emrah Kırmızıkan bugün Fatih'te bulunan İsmailağa Camii'nde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı ile Altınşehir Mezarlığı'nda toprağa verildi. Bıçaklı saldırıda hayatını kaybeden kardeşinin ardından ağlayan Muhammet Emin Kırmızıkan olayı şöyle anlattı:  "Bayrampaşa'da dergahımızdan çıktıktan sonra kendisiyle birlikte. Pusu kurmuşlardı bize. Ben bıçağı ilk başlarda hissetmedim. Kardeşim de o anda benim üstüme doğru geldi onlar bana bir şey yapamasın diye. Bıçak darbesinin en büyüğünü o almış zaten. Beni de 18 yerimden bıçakladılar. Adalet istiyoruz. Daha önceden hiçbir şekilde tehdit almadık". (DHA) 

BAĞLANTILI HABERLER