İki kadını önce taciz etti, sonra saldırdı

Yayınlanma:
A+ A-
İskenderun'da iki kadın önce sözlü tacize uğradı, ardından darp edildi. Çevredekilerin müdahalesiyle kaçan saldırgan görüntülerden tespit edilip gözaltına alındı. Saldırganın ismi gizli tutuldu.

Artı Gerçek - Hatay’ın İskenderun ilçesinde 21 yaşındaki E.Ö ile 19 yaşındaki A.Ö. dün saat 11.00'de işyerinden molaya çıktı. Markete doğru yürüyen iki kadın bu sırada bir kişinin sözlü tacizine uğradı. Bu kişi daha sonra iki kadına fiziki şiddet uyguladı.

Çevredekilerin müdahalesiyle saldırgan uzaklaştırılırken, o anlar, güvenlik kamerasına yansıdı. E.Ö. ile A.Ö. ise polise giderek şikayetçi oldu. Polis ekipleri, şüpheliyi yakalayıp, gözaltına aldı.

A.Ö. yaşananları şöyle anlattı: "Sözlü tacizde bulundu ve küfretti. Ardından da yine konuşmaya devam etti. 'Kime söylüyorsunuz' dediğimizde ise bize saldırdı. İş yerinden arkadaşlarımız ve çevrede bulunan vatandaşlar geldi. Canımızı zor kurtardık. Şikayetçi olduk, darp raporumuzu aldık. Can güvenliğimiz yok. Bu işin üstü kapatılmasın, bu insan ceza almasını istiyoruz."

Karakolda ifadesi alınan saldırganın ismi ise gizli tutuldu. (DHA)

Öne Çıkanlar