14 Ocak Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

14 Ocak Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
14 Ocak Cumartesi günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 14 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV 20:00 Gündem Özel

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Şarkılar Bizi Söyler

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Yasak Elma

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Ömer

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Güldür Güldür Show

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Masterchef Türkiye 2022

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Gönül Dağı

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Kardeşlerim

irfan.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Artı Hafta Sonu

12:00 Haber Aktüel

13:00 Emek ve Hayat

14:00 Hevsel’in Sesi

15:00 Haber Aktüel

17:00 Haber Aktüel

18:00 Ekolojik Odak

19:00 Ana Haber

20:00 Gündem Özel

21:00 Ankara Gündemi

23:00 Gece Editörü

sarkilar-bizi-soyler.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:45 Magazin D Cumartesi

13:00 Arda’nın Mutfağı

14:00 Yargı

16:15 O Kız

19:00 Ana Haber

20:00 Şarkılar Bizi Söyler

02:00 Gelinim Mutfakta

05:00 Kavak Yelleri

yaasak-elma.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:45 Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri

08:30 Çalar Saat

11:15 Ekonomi Arası

11:20 Kapımdaki Dedektif

12:15 Kamera Arkası

12:45 Taçsız Prenses

15:30 Yalnız Kalpler

17:45 Hayatımın Şansı

19:00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber

20:00 Yasak Elma

22:30 Taçsız Prenses

01:30 Yalnız Kalpler

02:30 En Hamarat Benim

05:00 Senden Daha Güzel

06.00 Kefaret

omer.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

09:00 Meltem Demir ile Hanımeli

10:00 Burcu ile Hasta Sonu

12:00 Dİzi

14:00 Ömer

16:00 Çöp Adam

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Ömer

00:15 Ömer

03:00 Çöp Adam

05:00 Hayat Bazen Tatlıdır

06:00 Gecenin Ucunda

guldur-guldur-show.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Feryat

10:00 Cumartesi Sürprizi

13:00 Bir Şansım Olsa

14:30 Kızılcık Şerbeti

18:25 Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show

23:45 Güzel Günler

01:45 Çırak

03:45 Gelsin Hayat Bildiği Gibi

06:30 Tarkan Güçlü Kahraman

masterchef.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 Süper 1 Takım

07:30 Türkiye’nin Doktorları

09:00 Bir Yemek Olsan

10:00 Gazete Magazin

12:30 Sıfırıncı Gün

15:30 O Ses Türkiye Yılbaşı

20:00 Masterchef Türkiye 2022

23:30 Survivor Panoma Influencer

00:15 Dizi

01:15 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 Doya Doya Moda

05:00 Canım Annem

06:00 Tuzak

gonul-dagi.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

07:25 Ege’nin Hamsisi

10:30 Hayallerinin Peşinde

10:55 3’te 3

12:10 Yürek Çıkmazı

15:40 Alparslan: Büyük Selçuklu

19:00 Ana Haber

20:00 Gönül Dağı

02:30 Hangimiz Sevmedik

04:50 Adını Sen Koy

05:45 Vikingler: Büyük Macera

kardeslerim.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 atv’de Hafta Sonu

10:00 Oscar Çöllerde

10:45 Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

12:20 Kardeşlerim

15:35 Ateşli Kuşlar

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Kardeşlerim

00:30 Ateş Kuşları

03:00 Mutfak Bahane

05:00 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar