20 Ocak Cuma TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

20 Ocak Cuma TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
20 Ocak Cuma günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 20 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV YAYIN AKIŞI 21:00 Artı Gerçek

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Melekler ve Şeytanlar

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 İyilik

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Yalı Çapkını

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Kızılcık Şerbeti

TV8 YAYIN AKIŞI 21:30 Sıfırıncı Gün

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Ateş Kuşları

arti-gercek.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Gün Başlıyor

11:00 Artı Ekonomi

12:00 Haber Aktüel

13:00Haber Aktüel

14:00 Haber Aktüel

15:00 Haber Aktüel

16:00 Haber Aktüel

17:00 Artı Sahne

18:00 Ana Haber

20:00 Odak

21:00 Artı Gerçek

23:00 Gece Editörü

melekler.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

19:00 Ana Haber

20:00 Melekler ve Şeytanlar

22:45 Melekler ve Şeytanlar

00:15 Üç Kız Kardeş

02:45 Gelinim Mutfakta

05:00 Kavak Yelleri

iyilik.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:15 Çalar Saat

10:35 Ekonomi Arası

10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün

12:45 En Hamarat Benim

17:00 Yalnız Kalpler

19:00 Ana Haber

20:00 İyilik

23:30 Orta Sayfa

01:30 Yalnız Kalpler

02:30 En Hamarat Benim

04:45 Senden Daha Güzel

06:00 Kefaret

yali-capkini.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün

09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

16:00 Söz

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Yalı Çapkını

01:00 Ömer

03:15 Toprak ile Fidan

04:30 Hayat Bazen Tatlıdır

06:00 Söz

kizilcik-serbeti.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Güzel Günler

12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Ana Haber

20:00 Kızılcık Şerbeti

00:15 Kızılcık Şerbeti

02:45 Sipahi

06:00 Yeni Gelin

sifirinci-gun.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 8’de Sağlık

08:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

11:15 Doya Doya Moda

13:00 Canım Annem

12:45 Doya Doya Moda

13:45 Survivor Panorama

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

19:15 Recep İvedik 6

21:30 Sıfırıncı Gün

00:15 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular

01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 Doya Doya Moda

06:00 Canım annem

barbaros.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:45 Bu Toprağın Sesi

10:30 Alişan ile Hayatta Gülümse

13:15 Kalk Gidelim

15:30 Adını Sen Koy

16:45 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı

00:30 Al Sancak

03:25 Seksenler

05:35 Hangimiz Sevmedik

ates-kuslari.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

07:00 Kahvaltı Haberleri

08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Ateş Kuşları

22:00 Ateş Kuşları

00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru

01:30 Kuruluş Osman

04:00 Mutfak Bahane

06:00 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar