21 Ocak Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

21 Ocak Cumartesi TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
21 Ocak Cumartesi günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 21 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV 20:00 Gündem Özel

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 Şarkılar Bizi Söyler

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Recep İvedik 5

STAR TV YAYIN AKIŞI 19:00 Bıçaklar Çekildi

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Güldür Güldür Show

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Survivor 2023

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Gönül Dağı

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Kardeşlerim

irfan.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Artı Hafta Sonu

12:00 Haber Aktüel

13:00 Emek ve Hayat

14:00 Hevsel’in Sesi

15:00 Haber Aktüel

17:00 Haber Aktüel

18:00 Ekolojik Odak

19:00 Ana Haber

20:00 Gündem Özel

21:00 Ankara Gündemi

23:00 Gece Editörü

sarkilar-bizi-soyler.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:45 Magazin D Cumartesi

13:00 Arda’nın Mutfağı

14:00 O Kız

16:15 Camdaki Kız

19:00 Ana Haber

20:00 Şarkılar Bizi Söyler

01:30 Koçan Kovalanır

02:45 Gelinim Mutfakta

05:00 Kavak Yelleri

5.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:45 Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri

08:30 Çalar Saat Hafta Sonu

11:15 Ekonomi Arası

11:30 Kapımdaki Dedektif

12:15 Kamera Arkası

12:45 Hayatımın Şansı

16:00 Taçsız Prenses

19:00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber

20:00 Recep İvedik 5

22:30 Taçsız Prenses

01:30 Yalnız Kalpler

02:30 En Hamarat Benim

04:00 Senden Daha Güzel

06.00 Kefaret

bicak.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

08:45 İdil Yazar ile Keyifli Tarifler

09:00 Meltem Demir ile Hanımeli

10:00 Burcu ile Hasta Sonu

12:00 Ömer

14:00 Çöp Adam

16:00 Dizi

18:15 Ana Haber

19:00 Bıçaklar Çekildi

21:45 Bıçaklar Çekildi

00:15 Ömer

03:00 Toprak ile Fidan

04:00 Hayat Bazen Tatlıdır

05:30 Söz

06:00 Gecenin Ucunda

guldur-guldur-show.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

07:00 Güzel Günler

08:30 Tarkan Viking Kanı

10:00 Cumartesi Sürprizi

13:00 Bir Şansım Olsa

14:30 Kaynanalar

16:30 Tatlı Dilim

18:25 Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show

00:15 Tehlikeli Görev

02:15 Tehlikeli Görev

04:15 Güzel Günler

05:45 Bir Şansım Olsa

06:30 Son Hıçkırık

survivor.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 Süper 1 Takım

07:30 Türkiye’nin Doktorları

09:00 Bir Yemek Olsan

10:00 Gazete Magazin

12:30 Survivor Panorama

15:30 O Ses Türkiye Yılbaşı

20:00 Survivor 2023

01:30 Tuzak

03:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

06:00 Tuzak

gonul-dagi.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:05 Ege’nin Hamsisi

09:25 Hayallerinin Peşinde

09:45 Al Sancak

12:40 Yürek Çıkmazı

15:55 Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı

19:00 Ana Haber

20:00 Gönül Dağı

02:30 Hangimiz Sevmedik

03:50 Seksenler

04:45 Kuklalı Köşk

kardeslerim.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 atv’de Hafta Sonu

10:00 Oscar Çöllerde

10:10 Şirinler: Kayıp Köy

12:00 Akıncı

13:00 Ateşli Kuşlar

16:00 Ateşli Kuşlar

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Kardeşlerim

00:30 Ateş Kuşları

03:30 Mutfak Bahane

05:30 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar