25 Ocak Çarşamba TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?

25 Ocak Çarşamba TV yayın akışı: Hangi kanalda ne var, günün filmleri ve dizileri neler?
Yayınlanma:
A+ A-
25 Ocak Çarşamba günü hangi kanalda hangi dizi, program ve film yer alıyor? İşte kanalların günlük yayın akışı.

Artı Gerçek – 25 Ocak’ta TV yayın akışları ve dizi saatleri şöyle:

GÜNÜN DİZİLERİ

ARTI TV YAYIN AKIŞI 21:00 Dosya

KANAL D YAYIN AKIŞI 20:00 O Kız

FOX TV YAYIN AKIŞI 20:00 Hayatımın Şansı

STAR TV YAYIN AKIŞI 20:00 Çöp Adam

SHOW TV YAYIN AKIŞI 20:00 Güldür Güldür Show

TV8 YAYIN AKIŞI 20:00 Survivor 2023

TRT 1 YAYIN AKIŞI 20:00 Yabancı Sinema "İğne İplik"

ATV YAYIN AKIŞI 20:00 Kuruluş Osman

dosya.jpg

ARTI TV YAYIN AKIŞI

08:00 Güne Başlıyor

11:00 Artı Ekonomi

12:00 Haber Aktüel

13:00Haber Aktüel

14:00 Haber Aktüel

15:00 Haber Aktüel

16:00 Haber Aktüel

17:00 Artı Sahne

18:00 Yadigar Anlı ile Ana Haber

20:00 Odak

21:00 Dosya

22:00 Dünya ve Biz

23:00 Gece Editörü

o-kiz.jpg

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

18:30 Ana Haber

20:00 O Kız

00:15 Üç kız kardeş

02:45 Gelinim Mutfakta

05:00 Kavak Yelleri

hayatimin-sansi.jpg

FOX TV YAYIN AKIŞI

07:15 Çalar Saat

10:35 Ekonomi Arası

10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün

12:45 En Hamarat Benim

17:00 Yalnız Kalpler

19:00 Ana Haber

20:00 Hayatımın Şansı

23:00 Taçsız Prenses

02:00 Yalnız Kalpler

02:45 En Hamarat Benim

05.00 Senden Daha Güzel

06:15 Yalnız Kalpler

cop-adam.jpg

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar ile Bugün

09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan

13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde

16:00 Söz

18:15 Ana Haber

19:00 Toprak ile Fidan

20:00 Çöp Adam

00:15 Ömer

04:00 Hayat Bazen Tatlıdır

03:00 Toprak ile Fidan

03:30 Hayat Bazen Tatlıdır

05:30 Söz

ailecek-sakiniz.jpg

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah

10:00 Güzel Günler

12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi

15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

18:45 Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show

00:15 Gelsin Hayat Bildiğin Gibi

02:45 Kızılcık Şerbeti

06:00 Yeni Gelin

sifirinci-gun.jpg

TV8 YAYIN AKIŞI

07:15 8’de Sağlık

08:45 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa

11:15 Doya Doya Moda

12:45 Canım Annem

13:45 Survivor Panorama

16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor 2023

00:15 Survivor Ekstra

02:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

04:30 Doya Doya Moda

ksaba-doktoru.jpg

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:45 Bu Toprağın Sesi

10:30 Alişan ile Hayatta Gülümse

13:15 Türk Sineması "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"

14:45 Adını Sen Koy

16:00 Seksenler

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Yabancı Sinema "İğne İplik"

22:40 Al Sancak

01:40 Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı

05:05 Hayallerinin Peşinde

kurulusosman.jpg

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Kuruluş Osman

00:20 Ateş Kuşları

03:50 Mutfak Bahane

05:50 Hercai

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar