86 yaşındaki yönetmen durmuyor: Gladyatör 2'nin ardından üç projesi daha yolda

86 yaşındaki yönetmen durmuyor: Gladyatör 2'nin ardından üç projesi daha yolda
Ridley Scott son filmi Napolyon'un gişede yarattığı hayal kırıklığının ardından şimdi de 'Gladyatör 2' için sette ter döküyor. 86 yaşındaki yönetmenin, bu filmin hemen ardından üç projesinin daha yolda olduğu öğrenildi.

Artı Gerçek - Başrolünde son yılların kariyerinde hızla yükselen isimlerinden Paul Mescal'in yer aldığı, merakla beklenen Gladyatör 2'nin çekimlerine devam eden yönetmen Ridley Scott, üç ayrı projenin daha yolda olduğunun sinyalini verdi.

'Yaratık', 'Bıçak Sırtı', 'Cennetin Krallığı' gibi sinema tarihine kazandırdığı klasiklerle tanınan yönetmenin, orijinal filmin bazı setlerini, ilk filmi 25 yıl önce Malta'da çektikleri yerde yeniden inşa ettirdiği de biliniyor.

'Gladyatör 2' büyük bir merakla beklenirken, 86 yaşındaki yönetmen Financial Times'a verdiği röportajda, sonraki üç filminin ne olacağını zaten bildiğini söyledi.

YALNIZCA BEE GEES BİYOGRAFİSİNİ DOĞRULADI

Scott, bu üç proje arasında yalnızca Bee Gees biyografisini doğruladı ve filmin oyuncu seçimlerine başlamak üzere olduğunu belirtti. Diğer iki filmi ise söylemedi.

FİLMLERDEN BİRİNİN WESTERN TÜRÜNDE OLMASI BEKLENİYOR

Bunlardan birinin, S. Craig Zahler'in 2013 tarihli romanından Drew Goddard'ın uyarladığı karanlık Western filmi "Wraiths of the Broken Land" olması bekleniyor. (Kaynak)

Öne Çıkanlar