Biletinial’dan 'Şahane Kasım' sürprizi: 10 bin kişiye ücretsiz tiyatro bileti

Biletinial’dan 'Şahane Kasım' sürprizi: 10 bin kişiye ücretsiz tiyatro bileti
Yayınlanma:
A+ A-
Kültür sanat ve eğlence platformu Biletinial “Şahane Kasım” indirim günleri kapsamında bir kampanyaya düzenledi. 'Şahane Kasım’ kampanyası kapsamında farklı kategorilerdeki etkinlikler için tam 10 bin kişiye ücretsiz tiyatro bileti hediye edecek.

Artı Gerçek - 25 Kasım Cuma günü gerçekleştirilecek ve büyüklüğü ile bir rekora imza atacak olan “Biletinial Cuma Sahnesi” kampanyası, “Şahane Kasım” indirim günleri kapsamında Türkiye genelinde geçerli olacak ve klasiklerden stand up komediye, dramdan tek kişilik oyuna, müzikalden çocuk oyunlarına kadar yüzlerce seçili tiyatro oyununu kapsayacak.

KAMPANYA YALNIZCA ÖZEL TİYATROLARIN OYUNLARINDA GEÇERLİ OLACAK

Yalnızca özel tiyatrolar kategorisinde geçerli olacak kampanya, "25 Kasım Cuma" günü için geçerli olacak ve ilk 10 bin kişiyi kapsayacak. Kampanya detaylarına platformun internet sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

BENZER BİR KAMPANYA DA ONLİNE BİLET PLATFORMU BUBİLET'TEN GELDİ

Bubilet platformu da Türkiye’nin dört bir köşesinden sanatseverleri 1 TL’ye konser, tiyatro, festival gibi etkinliklerde buluşturmaya hazırlanıyor. Platform yetkilileri kampanyanın amacının 7'den 700'e herkesi tiyatro, konserlerle buluşturmak olduğunu belirtiyor.

637dee82470a9b4054d2ef9e.jpg

Platform bu kapsamda 21-25 Kasım tarihlerinde geçerli olacak "Süper Cuma" başlıklı kampanyayla birlikte tüketicilere 1 TL’ye yüzlerce etkinliğe katılma fırsatı sunuyor. Ayrıca 1 alana 1 bedava bilet avantajı da oluşturan online bilet platformu, kampanyaya dahil olan etkinlikleri saat başı yeniliyor.

Kampanya kapsamında birçok ünlü müzisyenin konserine gitme fırsatı sunuluyor. Kampanya hakkında konuşan Bubilet yetkilisi Yusuf Baziki "Dileyen herkes Evgeny Grinko'dan Cem Adrian’a, Ayna’dan Melike Şahin’e ve Sefo’ya kadar birçok müzisyenin konserine yalnızca 1 TL ödeyerek katılabiliyor. Bunun yanı sıra birbirinden değerli oyuncuların tiyatro oyunlarını da izleyebiliyor. Avantajlarımız bununla da sınırlı kalmıyor. Bilet alan herkes dijital biletlerle sıra beklemeden, bilet çıktısı almadan, sadece kare kod okutarak etkinliklere kolayca giriş yapabiliyor" dedi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar