Brad Pitt’in yeni filmi belli oldu

Brad Pitt’in yeni filmi belli oldu
Brad Pitt’in başrolde yer alacağı, çok satan Japon romanından uyarlanacak olan yeni filmi Bullet Train’in kadrosu tamamlandı. Filmin çekimleri yakında başlıyor.

Oscar’lı oyuncu Brad Pitt’in beyazperdedeki yeni projesi belli oldu. 56 yaşındaki Amerikalı aktör, Brian Tyree Henry, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Koji ve Joey King ile birlikte Bullet Train adlı filmde rol alacak. Aksiyon-gerilim türündeki filmin Japon yazar Isaka Kotaro’nun Maria Beetle adlı romanına dayandırılacağı bilinse de senaryoyla ilgili detaylar gizli tutuluyor.

SUÇ ÖRGÜTÜ ÜYESİNİ CANLANDIRACAK

Roman, bir grup Japon yeraltı suç örgütü üyesinin kendilerini aynı Tokyo’dan Morioka’ya doğru giden hızlı trende bulmasını merkeze alıyor. Üç saat süren yolculukta çete üyeleri arasında anlaşmazlıklar çıkıyor ve gerilim yükseliyor.

Filmin yönetmen koltuğunda oturacak olan David Leitch’in aynı zamanda senaryo yazım aşamasını yöneteceği ve filmin yapımcılığını da üstleneceği öğrenildi. Leitch, son olarak Fast & Furious (Hızlı ve Öfkeli) spin-off projesi Hobbs & Shaw'un yönetmenliğini yapmıştı. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz açıklanmadı.

BABYLON'DA DA OYNAYACAK

Pitt'in, Bullet Train filminin yanı sıra Damien Chazelle’in yönetmenliğini üstleneceği ve Emma Stone'la başrolleri paylaşacağı Babylon'da da oynamayı kabul ettiği biliniyor. 2021’de çekimleri yapılacak filmin Şubat 2022’de gösterime girmesi bekleniyor.

Öne Çıkanlar