Cameron Diaz oyunculuğu ikinci kez bırakmayı düşünüyor

Cameron Diaz oyunculuğu ikinci kez bırakmayı düşünüyor
Yayınlanma:
A+ A-
Hollywood'un tanınmış isimlerinden Cameron Diaz, uzun süredir ara verdiği oyunculuğa yeni bir filmle dönmeye hazırlanıyordu ancak filmin setinde yaşanan hırsızlık olayının ardından Diaz'ın oyunculuğu yeniden bırakacağı söyleniyor.

Artı Gerçek - Yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra setlere dönene Cameron Diaz'ın oyunculuğu yeniden bırakacağı iddia edildi. Back in Action filmiyle beyazperdeye dönmeye hazırlanan oyuncunun, rol arkadaşı Jamie Foxx'un davranışlarından rahatsız olduğu için mesleği tekrar bırakmayı düşündüğü öğrenildi.

Cameron Diaz'ın film setinde yaşanan hırsızlık olayının ardında yeniden oyunculuğu bırakacağı iddia ediliyor.

SETTE HIRZISLIK GERGİNLİĞİ... 33 BİN STERLİNLİK SAAT ÇALINDI

Filmin başrol oyuncusu 55 yaşındaki Jamie Foxx'un 33 bin sterlin değerindeki saatinin sette çalınması, film çekimlerinin aksamasına sebep oldu. Londra'da gerçekleşen film çekimlerinin durdurulduğu ve Jamie Foxx'un sette öfke nöbeti geçirerek birkaç yapımcıyı kovduğu bildirildi.

HOLLYWOOD'A DÖNMEK KONUSUNDA TEREDDÜTLÜ

Foxx'un tavırlarından rahatsız olan Diaz'ın Hollywood'a geri dönmek konusunda yeniden tereddüt yaşadığı söylentiler arasında.

Daha önce ailesine ve kendisine zaman ayırmak istediği için oyunculuğa ara verdiği bilinen oyuncunun, günde 10 saat çalışmaktan nefret ettiği ve çocuğundan uzak kalmaktan hoşlanmadığı da iddia edildi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar