Gülşen'den MHP'li Çakar'a 'sütyen' göndermesi: Göğsünü gere gere giymen dileğiyle

Gülşen'den MHP'li Çakar'a 'sütyen' göndermesi: Göğsünü gere gere giymen dileğiyle
Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Mayıs 2022 16:08
A+ A-
Bir markayla iş birliği yaparak kendi koleksiyonunu çıkaran şarkıcı Gülşen, Melis Sezen'e gönderdiği hediyeyle MHP'li Ahmet Çakar'ın dekolte çıkışına gönderme yaptı.

Şarkıcı Gülşen, bir marka ile işbirliği yaparak kıyafet koleksiyonu çıkardı. Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar'ın dekoltesini eleştirdiği oyuncu Melis Sezen'e gönderdiği hediyeyle gündem olan Gülşen, hediyenin yanına iliştirdiği, "Göğsüne gere gere giymen dileğiyle" notuyla Çakar'ın dekolte çıkışına gönderme yaptı.

NE OLMUŞTU?

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar, kısa süre önce konuk olduğu canlı yayında oyuncu Melis Sezen'in kıyafeti için "Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok" demişti.

Ahmet Çakar'ın sözleri kısa sürede gündem olurken ünlü isimler başta olmak üzere birçok kişinin tepkisini çekti. Binlerce sosyal medya kullanıcısı da paylaşımlarıyla Melis Sezen'e destek oldu.

Öne Çıkanlar