Arka Sokaklar dizisi final yapmadan bitti

Arka Sokaklar dizisi final yapmadan bitti
Yayınlanma:
A+ A-
17 yıldır yayınlanan Arka Sokaklar'da ilk bölümden beri 'Rıza Baba'yı canlandıran Zafer Ergin, dizinin final yapmadan bittiğini söyledi. "Ayıptır. Finalin başka havası vardır" diyen Ergin, "Başıma ilk defa böyle bir şey geldi" ifadelerini kullandı.

Artı Gerçek - İlk bölümü 17 yıl önce yayınlanan ekranların en uzun soluklu dizisi 'Arka Sokaklar'ın, final bölümü çekilmeden yayın hayatına son verdiği belirtildi. Dizide senelerdir 'Rıza Baba' karakterini canlandıran Zafer Ergin, "Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı" dedi.

Diziden ayrıldığı iddiası sonrası sosyal medyada gündem olan Ergin, "Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi" diye konuştu. Ergin'in, final yapılmaması konusunda "Ayıptır" diyerek serzenişte bulunması da dikkat çekti.

Arka Sokaklar dizisine kasım ayında, yapım şirketi Erler Film’in sahibi Türker İnanoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle 45 gün ara verildiği açıklanmıştı. Bu ara sonradan uzatılırken, Ergin'in diziden ayrıldığı iddia edilmişti.

'AYIPTIR, FİNALİN BAŞKA HAVASI VARDIR'

Snob Magazin'in haberine göreyse, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülenen Ergin, dizinin bittiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

zafer-ergin-6.jpg

"Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırtı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti. Instagram'dan 'Sizi özledik' ve 'Ne zaman başlayacaksınız?' diye mesajlar geliyor. Bizim oyuncu olarak insana ve seyirciye saygımız var. Bize de, 'Kusura bakmayın şunun için bitti' demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin başka havası vardır. Arkadaşlar, 'Para almadan final bölümü' çekelim diyorlar."

Ergin, "Tekrardan devam eder mi?" sorusuna, "Sizin gibi ben de merak ediyorum" yanıtını verdi. (Kaynak)

Öne Çıkanlar