Jessica Chastain'li Memory'den ilk fragman

Jessica Chastain'li Memory'den ilk fragman
Prömiyerini 80'inci Venedik Film Festivali'nde yapan Michel Franco imzalı Memory'den ilk fragman yayınlandı. Başrollerinde Peter Sarsgaard ve Oscar ödüllü oyuncu Jessica Chastain'in yer aldığı film 5 Ocak'ta vizyona girecek.

Artı Gerçek - Başrollerinde Peter Sarsgaard ile Oscar ödüllü oyuncu Jessica Chastain'in yer aldığı Memory filminden ilk fragman yayınlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda 'Yeni Düzen', 'Lucia'dan Sonra', 'Gün Batımı' gibi filmleriyle tanınan Meksikalı yönetmen Michel Franco oturuyor. Franco ayrıca, Lucia'dan Sonra (After Lucia) filmiyle 2012 yılında Cannes Film Festivali'nde Belirli Bir Bakış Ödülü'nün sahibi oldu.

michel-franco-header-800x533.jpg
Yönetmen Michel Franco

Peter Sarsgaard ise, Memory'deki rolüyle bu sene düzenlenen 80'inci Venedik Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu Volpi Kupasını aldı. Film, Venedik'in yanı sıra Toronto, AFI, Londra, San Sebastián, Savannah ve Morelia film festivallerinde de gösterildi.

Filmde Jessica Chastain ve Peter Sarsgaard'ın yanı sıra Merritt Wever, Brooke Timber, Elsie Fisher, Jessica Harper ve Josh Charles da yer alıyor.

Toronto, AFI, Londra, San Sebastián, Savannah ve Morelia film festivallerinde de gösterilen

Filmin konusu şöyle:

Sylvia basit ve planlı bir hayat süren bir sosyal hizmet uzmanıdır. Saul'un lise buluşmasından sonra evine gelmesiyle geçmişin kapıları açılır. Bu sürpriz karşılaşma ikisini de derinden etkileyecektir.

“Memory”, 5 Ocak'ta ülke çapındaki vizyonundan önce 22 Aralık'ta New York ve Los Angeles'ta gösterime girecek. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar