Kanal D'nin yeni dizisi Bir Derdim Var'ın müzik direktörü Mor ve Ötesi olacak

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Derdim Var'ın müzik direktörü Mor ve Ötesi olacak
Yayınlanma:
A+ A-
Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat'ın paylaşacağı yeni Kanal D dizisi Bir Derdim Var'ın müzik direktörlüğünü Mor ve Ötesi yürütecek. Adını Mor ve Ötesi'nin aynı adlı şarkısından alan dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş yapacak.

Artı Gerçek - İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) dizisinden uyarlanan ve Kanal D'de izleyiciyle buluşmak için hazırlıkları devam eden 'Bir Derdim Var' adlı dizinin müzik direktörlüğünü, popüler rock grubu Mor Ve Ötesi üstlenecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, sanatçı Aytekin Ataş'ın müziklerini yaptığı dizinin müzik süpervizörlüğünü üstlenen grup, böylelikle ilk kez bir kurmaca projenin müzik süpervizörlüğünü yürütecek.

fotoram-io-2023-09-23t164410-989.jpg

Gençlerin ergenlik dönemindeki sorunlarını ekrana taşıyacak projenin oyuncu kadrosunda Akalay ve Fırat'ın yanı sıra, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar gibi isimler yer alıyor.

Dizinin genç oyunculardan oluşan kadrosunda da Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu olacak. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar