Kapadokya rap festivaline ev sahipliği yaptı

Kapadokya rap festivaline ev sahipliği yaptı
Yayınlanma:
A+ A-
Son günlerde yaşanan yoğun konser iptallerinin ardından Kapadokya rap festivali 'Gate of Cappadocia' yüzlerce kişiyi ağırladı. Festivalde bol bol eğlenen katılımcılar keyifli anlar geçirdi.

Artı Gerçek - Kapadokya'da ilki düzenlenen Gate of Cappadocia'da; Erdem Kınay, El Musto, Heijan ve Muti, Lvbelc5, Sagopa, Velet, Eypio ve Emrah Karaduman gibi birbirinden önemli isimler sahneye çıktı. Emre Alkaya Production tarafından düzenlenen rap festivali, Kapadokya'ya gelen yerli ve yabancı turistin ilgisini çekerken bölgede eğitim gören öğrencilere keyifli anlar yaşattı.

635e4486470a9b2c485b408c.jpg

Festival yetkilisi Emre Alkaya, "Pers dilinde 'Güzel Atlar Ülkesi' anlamına gelen Kapadokya, mistik doğası ve peri bacaları ile ünlü, gizemli, masalsı bir şehir. Her sene yaz ve kış aylarında yerli, yabancı birçok turisti ağırlayan bölgeye bizim de katkımız olsun istedik. En baştan gençliğe hitap etmek gerekiyor. Kapadokya bölgesinde üniversitede okuduk ve iş yapmaya ve böyle bir çalışmaya girişmeye çalıştık. Bu nedenle hem yerli hem de yabancı turistleri bölgemize çekmek için böyle bir festival düzenlemeye karar verdik" dedi. (DHA)

Öne Çıkanlar