Netflix'in yerli yapımlarından Kübra'nın 2'nci sezon tarihi belli oldu

Netflix'in yerli yapımlarından Kübra'nın 2'nci sezon tarihi belli oldu
Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Netflix dizisi Kübra'nın ikinci sezonundan ilk tanıtım geldi. Dizinin yeni sezonu 6 Haziran'da Netflix'te yayınlanacak.

Artı Gerçek - Bilim kurgu türünde romanlarıyla tanınan yazar Afşin Kum'un aynı adlı kitabından uyarlanan Netflix yapımı "seçilmiş kişi" anlatısı Kübra, 2'nci sezonuyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Taylan Biraderler rejisiyle çekilen dizinin başrolünde, ilk sezonda olduğu gibi Çağatay Ulusoy yer alıyor. Platformun dikkat çeken yerli yapımlarından Kübra’nın 2. sezon tarihi bir tanıtım videosuyla duyuruldu.

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği dizi, yapay zeka ve insan ilişkileri arasındaki ince çizgiye odaklanıyor.

Dizinin konusu şöyle:

"Tüm sırların ortaya çıktığı dünyada, Gökhan seçimini yapmıştır. Ancak onun bu seçimi, hem sevdikleri hem de ona inananlar için daha büyük bir mücadelenin başlangıcıdır. Ailesini ve peşinden gelenleri korumak için her şeyi göze alan Gökhan, bedeli ne olursa olsun kazanmak zorundadır."

İKİNCİ SEZON HAKKINDA

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır? (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar