Nuri Alço taburcu oldu

Nuri Alço taburcu oldu
Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi gören sanatçı Nuri Alço taburcu edildi. Sanatçının taburcu haberini eşi Burcu Alço duyurdu.

Artı Gerçek- Geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanmasının ardından kaldırıldığı hastanede kalp pili takılan oyuncu Nuri Alço taburcu oldu.

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle kaldırıldığı Eskişehir Şehir Hastanesi’ndeki tedavisi tamamlanan oyuncu Nuri Alço, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmişti.

Oyuncunun eşi Burcu Alço, eşinin bir fotoğrafını paylaşarak “Terk etmedi sevdan beni...17 gün sonra şükürler olsun” notunu düştü.

nurialco.webp

NE OLMUŞTU?

Nuri Alço, 6 Nisan'da Eskişehir'deki evinde rahatsızlandı. Özel bir hastaneye götürülen sanatçı, ilk muayenesinin ardından tedbir amacıyla yoğun bakım ünitesine alındı. Daha sonra Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edilen Alço'nun tedavisine Kardio Vasküler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi'nde devam edildi.

Hayati tehlikesini atlatan ve tedavisi tamamlanan Nuri Alço, daha sonra ambulansla Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Burada Alço'ya kalp pili takıldı.(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar