Ödüllü dizi Succesion Blu Tv'ye geliyor

Ödüllü dizi Succesion Blu Tv'ye geliyor
Yayınlanma:
A+ A-
HBO'nun Emmy ve Altın Küre ödüllerini toplayan ünlü drama dizisi Succesion, Blu Tv'ye geliyor. Dizinin 4'üncü sezonu 26 Mart'ta yayınlanacak.

Artı Gerçek - Yaratıcılığını Jesse Armstrong'un üstlendiği HBO dizisi Succession dördüncü sezonundan itibaren Türkiye'de gösterime girecek. Dizinin yayın haklarını Blu Tv satın aldığını duyurdu.

2018'de gösterilmeye başlanan dizi, ilk sezonundan bu yana toplam 13 dalda Emmy ödülü aldı. 2022 Altın Küre ödüllerinde de en iyi dizi dahil beş dalda ödülün sahibi oldu.

HBO, dizinin 4'üncü sezon fragmanını ve yayın tarihini geçen hafta açıkladı. Açıklamaya göre dizinin yeni sezonu 26 Mart'ta seyirciyle buluşacak.

MEDYA DEVİ RUPERT MURDOCH'DAN İLHAM ALDI

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli News Media Corporation şirketinin yöneticisi ve büyük bir medya patronu olarak tanınan Rupert Murdoch'tan ilham aldığına dair söylentiler olan dizi, bir medya patronu olan Logan Roy'un sağlığıyla ilgili belirsizlikte, şirketin kontrolü için birbiriyle mücadele eden Roy ailesini konu alıyor. Yaratıcısı Armstrong'un ifadesiyle dizi, "İnsanın güç ve aile ilişkileri kesişiminde nasıl yozlaşabildiği" üzerine kurgulandı. Succession izleme oranlarıyla HBO'nun favorileri arasında gösteriliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Jeremy Strong, Sarah Snook, Brian Cox, Kirean Culkin, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Alan Ruck gibi isimler yer alıyor.

YENİ SEZONDA KİMLER ROL ALACAK?

4'üncü sezon için duyurulan yeni kadroda Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe ve Johannes Haukur Johanneson yer alıyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar