Tarkan'ın yeni albümü 'Kuantum 51' yayında

Tarkan'ın yeni albümü 'Kuantum 51' yayında
Tarkan, hazırlığını aylar önce duyurduğu ve kısa süre önce yeni şarkılarından kısa bölümler paylaştığı 'Kuantum 51' albümünü bugün dinleyicileriyle buluşturdu.

Artı Gerçek - Tarkan’ın bir süre önce sosyal medya hesaplarından, “Bu yaz umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz, yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun” sözleriyle duyurduğu yeni albümü “Kuantum 51”, Hitt Müzik etiketi ile tüm dijital müzik platformlarında eş zamanlı olarak yayınlandı.

Tarkan, uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı on birinci albümü “Kuantum 51”deki 12 şarkının her biri için kendi performanslarından oluşan optik göstergeler hazırlandı; böylece dinleyiciler albümü baştan sona görüntülü olarak deneyimleyebilecek.

PRODÜKTÖR TARKAN

Prodüktörlüğünü Tarkan’ın üstlendiği Kuantum 51’de bu kez birden çok aranjör yer alıyor. Megastarın uzun yıllardır birlikte çalıştığı ve birlikte daha önce sayısız hite imza attığı Ozan Çolakoğlu’nun dört şarkıda düzenlemesi bulunuyor. Ayrıca albümde İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de bulunuyor.

KUANTUM 51’İN SÖZ VE BESTELERİNİN ÇOĞU TARKAN’DAN

Kuantum 51’de şarkıların birçoğunun söz ve müziği Tarkan imzası taşıyor. Bunun yanı sıra, sözleri Aysel Gürel’e ait iki şarkı, söz ve müziği Güler Özince’ye ait bir şarkı, Turaç Berkay Özer, Murat Matthew Erdem ve Serkan İzzet Özdoğan besteleri ve iki şarkıda Günay Çoban sözleri bulunuyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar