'The Witcher' dizisi final yapıyor

'The Witcher' dizisi final yapıyor
Netflix'in sevilen fantastik dizisi 'The Witcher'ın beşinci sezonla final yapacağı resmi olarak duyuruldu. Prodüksiyonuna başlanan dizinin dördüncü sezonunda Henry Cavill, başrolü Liam Hemsworth'e devrediyor.

Artı Gerçek - Netflix, fantastik dizisi 'The Witcher'ın beşinci sezonuyla birlikte sona ereceğini resmi olarak duyurdu. Platform ayrıca dizinin dördüncü sezonunun prodüksiyonuna başlandığı hakkında bir video da yayınladı. Yayınlanan video göre Henry Cavill, ilk defa bu sezonla birlikte Geralt of Rivia rolünde olmayacak. Yeni sezonda başrolü Liam Hemsworth devralacak.

Yayınlanan videoda Hemsworth, dizide yer alan diğer oyuncularla birlikte dördüncü sezonun okuma toplantısına katılıyor. Okuma toplantısında çekilen videoda Yennefer rolündeki Anya Chalotra, Ciri rolündeki Freya Allan ve Jaskier rolündeki Joey Batey yer alıyor.

Dördüncü ve beşinci sezonlar, serinin son üç kitabı 'Baptism of Fire', 'The Tower of Swallows' ve 'The Lady of the Lake'e odaklanacak. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılanlar arasında berber-cerrah Regis rolünde Laurence Fishburne, ödül avcısı Leo Bonhart rolünde Sharlto Copley ve cüce Zoltan rolünde Danny Woodburn yer alıyor.

Yapım süreci henüz yeni başladığı için dördüncü sezonun 2025'in ikinci yarısından daha erken yayınlanması beklenmiyor. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar