'Yargı' ekibi Emmy Ödülleri için New York'ta

'Yargı' ekibi Emmy Ödülleri için New York'ta
Yayınlanma:
A+ A-
Bu sene 51’incisi gerçekleşen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde bu yıl Türkiye'den Yargı dizisi de adaylar arasında yer aldı. Dizi ekibi ödül töreni için ABD'nin New York şehrine gitti.

Artı Gerçek - Üç sezondur hem Türkiye’de hem de yurt dışında izleyiciyle buluşan Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, Uluslararası Emmy Ödülleri için New York’a gitti.

6559e17a470a9b2f0835b782.webp

YAPIMCI ÇATAY VE SENARİST ERGENEKON'A FİNALİST MADALYALARI TAKDİM EDİLDİ

“En iyi Telenovela” kategorisinde yarışan Yargı dizisi ekibinden yapımcı Kerem Çatay, yönetmen Ali Bilgin, senarist Sema Ergenekon ve başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz tören için New York’a gitti. Törenden 2 gün önce Kerem Çatay ve Sema Ergenekon’a finalist madalyaları takdim edilirken Sema Ergenekon diğer finalistlerle birlikte konuşmacı olarak panele katıldı.

yargi-dizisi-konusu-nedir-ve-oyunculari-kimler-yargi-dizisi-ne-zaman-baslayacak-nerede-cekiliyor-1631974106.webp

TÜRKİYE'DEN SADECE YARGI ADAY

Her yıl Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara verilen Uluslararası Emmy Ödülleri bu sene 51.kez gerçekleşiyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’den bu sene sadece Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinin aday olduğu açıklanırken heyecanla beklenen ödül töreni 20 Kasım’da gerçekleşecek. Ödül töreni için New York’a giden ekipten Sema Ergenekon ve Kerem Çatay finalist madalyalarını aldı. (DHA)

Öne Çıkanlar