İYİ Parti'de istifa dalgası: Ankara Milletvekili Adnan Beker istifa etti

İYİ Parti'de istifa dalgası: Ankara Milletvekili Adnan Beker istifa etti
Yayınlanma:
A+ A-
İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Beker, "Türk milletine daha fazla katkı sağlayamayacağımı düşündüğümden, bugün itibariyle İYİ Parti'den istifa ediyorum" dedi.

Artı Gerçek - Mayıs seçimleri öncesi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Altılı Masa'dan kalkmaya teşebbüsü sonrası ayyuka çıkan parti içi gerilim sürüyor. Bir yanda Akşener'in kurmayları hakkındaki iddiaları bir yandan istifalar...

İYİ Parti Ankara Milletvekili Adnan Beker de partisinden istifa ettiğini açıkladı. Beker mesajında, "İYİ Parti çatısı altında artık Ankaralı hemşehrilerim ve yüce Türk milletine daha fazla katkı sağlayamayacağımı düşündüğümden, bugün itibariyle İYİ Parti'den istifa ediyorum" dedi.

BİR GÜNDE İKİ İSTİFA

Durmuş Yılmaz ve Bahadır Erdem'in istifaları henüz tazeyken bugün bir istifa daha gelmişti. 14 Mayıs Genel Seçimleri'nde Antalya'dan milletvekili adayı gösterilen Mesut Yılmaz da partisinden istifa edenler arasına katılmıştı.

Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gördüğüm lüzum üzerine ⁦İYİ Parti⁩ üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum. Hayırlara vesile olsun" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar