MHP'nin YRP'yi ziyaretinde konuşulanlar: Devlet Bey evlenseydi hanımı iyi bakardı

MHP'nin YRP'ye bayram ziyaretinde Devlet Bahçeli'nin sağlığı gündeme geldi. YRP'li Doğan Aydal, "Devlet Bey evlenseydi hanımı iyi bakardı, bakmamışlar" dedi.

Artı Gerçek - MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz başkanlığındaki heyet, Yeniden Refah Partisi'ne (YRP) bayram ziyaretinde bulundu.

Bayramlaşma ziyaretinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu konuşuldu.

MHP heyeti, YRP’ye çiçek getirdi. MHP’li heyetin bayramını kutlayan YRP’li Aydal, “Bayramın en güzel tarafıda bu. Normal şartlarda bir türlü rastlaşamıyoruz” dedi.

MHP’li Durmaz ise “Rabbim sağlıkla nice bayramlara kavuştursun. Ülkemize, milletimize, devletimize zeval vermesin” diye konuştu.

'EVLİLİK MESELESİ KISMET'

Doğan Aydal, YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın selamını ileterek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumunu sordu.

Aydal’ın, “Devlet Bey benim arkadaşımdır. Değerli bir insandır. Devleti seven bir insandır. Devlet Bey evlenseydi hanımı iyi bakardı, bakmamışlar...” açıklamasına MHP’li Durmaz, “Devlet Bey’e Allah sağlıklı ömürler versin, şu anda kendisi de hem sporunu yapmaya hem de bakımı da iyi. Evlilik meselesi kısmet” yanıtını verdi.

'HANIMININ YÜZÜNDEN ÇÖKENLER DE VAR'

Aydal, ''Ben espri olarak söyledim. Bir adam diri duruyorsa hanımı yüzündendir diyorlar ya, o da pek doğru değil. Hanımı yüzünden çökenler de var” şeklinde konuştu.

MHP’li Durmaz da ''Şu an bir sıkıntı yok. Türkiye’nin yükünü omuzlarımıza alınca ister istemez zaman zaman yorulabiliyorsunuz” ifadesine yer verdi. (ANKA)

Öne Çıkanlar