Cengiz Ünder yanlışlıkla transferi açıkladı

Cengiz Ünder yanlışlıkla transferi açıkladı
Cengiz Ünder, Fenerbahçe TV'deki röportaj sırasında yeni kaleci transferini ağzından kaçırdı: Pau Lopez.

Artı Gerçek - Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da kampta sürdüren Fenerbahçe'nin yeni transferi belli oldu.

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Cengiz Ünder, FB TV'ye verdiği röportajda transferi yanlışlıkla söyledi.

"En çok kulüp bazında profesyonel futbolcu olarak kimle forma giydiğini biliyor musun?" sorusu üzerine, "Çağlar ve Dzeko" yanıtını veren Ünder'e muhabir "Zirvede ilk 3'te 2 isim var" dedi.

Cengiz Ünder, "Bir kişi daha mı söyleyeceğiz?" diye sordu. Muhabir ise "Yok, bir kişi daha söylemene gerek yok. Bir isim daha vardı sanıyorum yine o da Roma döneminden. Onunla ilgili bir içeriğimiz olacak. Onu ilerleyen günlere saklayalım" ifadelerini kullandı.

Cengiz Ünder ise "O zaman onunla Marsilya'da da oynadım" dedi ve "Pau Lo…" derken muhabir "İsim verme, isim verme" diyerek müdahale etti.

MARSİLYA'DAN PAU LOPEZ

Fenerbahçe'nin Marsilya'dan Pau Lopez ile anlaştığı anlaşıldı.

2017-2021 yılları arasında Roma'da oynayan Cengiz Ünder, 2022'de Marsilya'ya imza atmıştı. Milli futbolcu, bu dönemlerde hem Roma'da hem de Marsilya'da Pau Lopez ile takım arkadaşlığı yaptı. Pau Lopez, 2019'da Roma'ya gelmişti ve 2022'de Marsilya'ya transfer olmuştu.

Marsilya formasıyla 2023/24 sezonunda 49 maça çıkan Pau Lopez, 63 gole engel olamadı. İspanyol eldiven 11 maçta kalesini gole kapatmayı başardı. (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar