Paris Saint Germain, Messi ile yolları ayırıyor

Paris Saint Germain, Messi ile yolları ayırıyor
Yayınlanma:
A+ A-
PSG, Lionel Messi ile yollarının ayrılacağını duyurdu. Teknik direktör Galtier, Messi'nin son maçının Clermont ile olacağını söyledi. Messi'nin yeni adresinin Inter Miami, Barcelona ya da Suudi Al-Hilal takımlarından biri olabileceği söyleniyor.

Artı Gerçek - Paris Saint Germain Teknik Direktörü Christophe Galtier, Lionel Messi'nin takımdan ayrılacağını açıkladı. Christophe Galtier, Lionel Messi'nin PSG ile olan sözleşmesini yenilemeyeceğini, Clermont maçının Arjantinli yıldızın PSG formasıyla son maçı olacağını duyurdu.

Galtier, "Futbol tarihinin en iyi futbolcusuna teknik direktörlük yapmak benim için ayrıcalıktı. Messi'yi Parc des Princes'te göreceğimiz son maç, Clermont mücadelesi olacak" dedi.

SONRAKİ DURAĞI NERESİ OLACAK?

PSG'den ayılacak olan Messi'nin yeni durağının David Beckham'ın Inter Miami'si, eski kulübü Barcelona ve Suudi Al-Hilal takımlarında biri olabileceği iddia ediliyor. Relevo'nun haberine göre Lionel Messi, Barcelona'ya dönme kararı aldı ancak Arjantinli yıldız, eski kulübüne 10 gün süre verdi.

Messi, Barcelona'dan La Liga ile gerekli anlaşmayı 10 gün içinde tamamlamasını istiyor. Tecrübeli futbolcu, transferin La Liga yönetiminin gözünde geçerli olup olmayacağının teyidini talep ediyor. Barcelona'nın maaş bütçesinde 200 milyon euroluk kesintiye gitmesi gerekiyor. Katalan temsilcisi bu bağlamda bazı futbolcularla yollarını ayıracak. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar