Yılmaz Vural, son antrenmanda Amedspor taraftarlarıyla buluştu: 'Xocam neşeniz yerinizdedir ha'

Yarın kendi sahasında Menemenspor'u ağırlayacak Amedspor'da şampiyonluk kutlamaları için hazırlıklar yapılırken takımlar da son antrenmanını yaptı. Antrenman sırasında Yılmaz Vural ile taraftarlar arasında eğlenceli anlar yaşandı.

Artı Gerçek - TFF 2. Lig'de lider Amedspor, şampiyonluk için geri sayıma başladı. Şampiyonluk yarışında 3 puan ve 10 averajla büyük avantaj yakalayan Amedspor, matamatiksel olarak yarın saat 15.00’da kendi sahası ve seyircisi karşısında oynayacağı Menemenspor karşılaşmasında şampiyonluğunu ilan edecek.

Konuk ekip Menemenspor da son antrenmanını Amedspor tesislerinde gerçekleştirdi. Antrenman sırasında Menemenspor teknik direktörü Yılmaz Vural ve Amedspor teknik direktörü Mesut Bakkal, tribündeki taraftarların yanına gitti.

TARAFTARLARDAN YOĞUN İLGİ

Amedspor taraftarları Vural'a, "Xocam neşeniz yerinizdedir ha" sözleriyle yoğun ilgi gösterirken, ekibine başarılar diledi. Maç için de "Berabere olsun bizim olsun" diyen taraftarlar, Vural'ın başarılar dileğine, "1.Lig'de başarılar hocam" yanıtını verdi.

Vural'ın Bakkal'ı işaret ederek "Hocanızı seviyor musunuz" sözlerine de taraftarlar, "Amedspor'ı 1.Lig'e çıkaran hoca sevilmez mi, Heykelini dikeceğiz" yanıtı verdi. (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar