Ağızlarında bakla ıslanmaz. Asla sır saklamayı bilmeyen 3 burç insanı

Ağızlarında bakla ıslanmaz. Asla sır saklamayı bilmeyen 3 burç insanı
Yayınlanma:
A+ A-
Bazı burç insanlarıyla sırlarınızı paylaşmamanız gerekiyor. Ağızlarında asla bakla ıslanmadığı gibi sizi rezilde edebilirler. İşte sır saklama konusunda çok kötü olan 3 burç insanı

Ağzı sıkı olan kişilerle sırlar paylaşılabilir. Ama kimisi de vardır ki ağzında asla bakla ıslanmaz. Peki hangi burçlar sır tutma konusunda kötüdür? İşte o burçlar

SIRLARINIZI PAYLAŞIRKEN DİKKATLİ OLUN

Arkadaşınızın aramızda kalsın dediği bilgiyi kimseye anlatmadan durabiliyorsanız sır tutabilen bir kişiliksinizdir kesinlikle.

Ancak kimi insanlarda bu durum çok farklıdır. Anlatmadan duramazlar. Kendileriyle paylaşılan sırrı herkese ulaştırırlar.

Bir bakmışsınız ortada sır diye bir şey kalmamış.

İKİZLER: İkizler bize kızmasın. Çok konuşan İkizler sır tutamaz. Ağzından lafı kaçırır. Sonrada hata yapmamış gibi üste çıkarlar. Bu yüzden ikizler burcundan olanlarla sakın sırlarınızı paylaşmayın.

astrology-4541008-960-720.jpg

BOĞA: Boğa'lar sırlara bayılır ve çok konuşur. Dost meclislerinde ön planda oldukları için ağızlarında bakla ıslanmaz. Boğa üstelik bunu sizin iyiliğiniz için yaptığını bile söyleyebilir. Boğa burcundan olanlarla da sırrınızı sakın paylaşmayın.

YENGEÇ: Ağzından bakla ıslanmayan bir diğer burç Yengeç. İnsanlarla mesafesini ayarlayamayan Yengeç'ler sözü söylemeden duramazlar. Yengeç burcundan olanlar size söz vermiş olsalar bile sırrınızı başkalarıyla paylaşırlar.

SIR SAKLAMAYI BİLEN BURÇLAR

Kova ve Akrep burcundan olanlar sır saklama konusunda ustadırlar. Kendileriyle ilgili çoğu gerçeği de asla kimseyle paylaşmak istemezler.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar