FOX TV seyircileri yıkıldı.. Apar topar veda kararı

FOX TV seyircileri yıkıldı.. Apar topar veda kararı
Yayınlanma:
A+ A-
FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda TV dizisi peş peşe final yapıyor. Kanalın en iddialı dizilerinden biri olan bir dizi daha final yapıyor.

Son dönemde FOX TV'den peş peşe final haberleri geliyor. Final yapan diziler arasına bir dizi daha eklendi. Ulusalpost.com'da yer alan bilgilere göre; FOX TV ekranlarında yayınlanan bir dizi daha tutmadı. “Hayatımın Şansı” final yapıyor. FOX TV ekranlarından seyircileri yıkan final haberleri gelmeye devam ediyor.

Çok etkili bir kadın dramasını konu alan dizi 9. bölümde ekranda veda edecek. Yapım şirketi çalışanlarına emekleri için teşekkür eden bir açıklama gönderdi ve “Dizimiz 9. bölümde final yapıyor” dedi.

Hayatımın Şansı, NTC Medya imzalı, ilk bölümü 14 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Cemal Şan'ın üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı'nın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar ve Erkan Avcı paylaşmaktadır.

16180698-728xauto.jpg

FOX TV ''Hayatımın Şansı'' dizisi için büyük umutlar beslemişti. Ancak olmadı..

FİNALLERİYLE ÜNLENDİ

Öte yandan FOX TV son dönemde final yapan dizileriyle ünlendi. Kanalda yayınlanan ''Elkızı, Tozlu yaka, Bir peri masalı, Kanunsuz topraklar, Evlilik hakkında her şey'' gibi sayısız dizi final yaptı. Son 2 sezondur kanalda yayınlanan diziler 10 bölümü geçemiyor.

yasak-elma-96601-large-image-5b662144-3017-4e27-97d3-c38ebf06ce65.png

YASAK ELMA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

FOX TV'nin elindeki en güçlü dizi sadece Yasak elma... Yasak Elma dizisinin de haziran ayında final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor. Kanalın bu karardan vazgeçip vazgeçmeyeceği bilinmiyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar